WhatsApp

Güler, Hülya Avşar'ı Bartın'a davet etti

Her yaş grubu ve seviye için tenis sporunu keyifle öğrenip, keyifle oynayabileceğiniz kulübümüz, tüm tenis severlerin hizmetindedir.

Güler, Hülya Avşar'ı Bartın'a davet etti

Ali Güler Tenis Akademi ve Spor Kulübü Başkanı Ali güler, bu yıl 41. Kez düzenlenen Hülya Avşar Cup'ta ter döktü. İstanbul Akatlar Spor Kulübünde yapılan turnuvada Güler, turnuvanın isim sahibi Hülya Avşar'la bir süre sohbet de etti.

Ali Güler Tenis Akademi ve Spor Kulübü Başkanı Ali güler, bu yıl 41. Kez düzenlenen Hülya Avşar Cup’ta ter döktü. İstanbul Akatlar Spor Kulübünde yapılan turnuvada, turnuvanın isim sahibi Hülya Avşar’la da bir süre sohbet eden Güler, kulüple ilgili Avşar’a bilgiler vererek Bartın’da tenisi saygın bir spor haline getirmek istediğini söyledi. Önümüzdeki yıl Bartın’da tenisle ilgili federasyon organizasyonları yapmak istediklerini de kaydeden Güler, Hülya Avşar’ı Bartın’a davet etti.

Ali Güler’i tebrik eden Hülya Avşar’ın ise Güler’in davetinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek en yakın zamanda Bartın’a gelmek istediğini söylediği öğrenildi. Güler, Avşar’a kulübün simgesi olan ismine özel ahşap raket de hediye etti.